Někdy stačí jen vystavit fotku s úlovkem na sociálních sítích, jindy třeba chcete říct a ukázat víc. Jak vás u vody štípali komáři a proklínali jste je, protože na vás ryby už dvě hodiny kašlaly. A pak konečně přišel záběr. Dejte nám vědět, jak dlouho jste candáta, kapra nebo štiku zdolávali, na co jste rybu nalákali. A jak jste ji přelstili. Nebo že s vámi byla poprvé vnučka nebo syn a jak jim u toho svítily oči nadšením.

text: redakce

Pošlete nám několik fotografií úlovku, řeky nebo třeba samotného lovu na adresu kozusnik@rybar-sro.cz , přidejte přesně tyhle zajímavosti, popište, jak den u vody probíhal. O jakou rybu šlo, míru, hmotnost, datum, jestli šlo o svazovou vodu nebo soukromou, jak dlouho jste úlovek zdolávali, co jste u toho zažili, způsob lovu, jméno a e-mail.

Spojíme se s vámi a společně vytvoříme článek, který zveřejníme na webu iRybářství v rubrice Šupiny. A vám za odměnu pošleme drobný rybářský dárek. Jak takový článek vypadá, se můžete podívat tady:

Vaše údaje budou navíc zařazeny do soutěže NEJ NEJ, která má v časopise Rybářství už padesátiletou tradici. „První celoroční vyhlášení soutěže proběhlo v roce 1972 za úlovky z roku předchozího. V příštím květnovém čísle se budou vyhodnocovat úlovky za rok letošní, tzn. 2021. Budeme mít 50. výročí,“ říká šéfredaktor časopisu Rybářství Ondřej Cupal. Zde najdete podmínky soutěže NEJ NEJ.