Protože máme rádi děti a zábavné a zajímavé rybářské zážitky, rozhodli jsme se, že ve spolupráci se www.sumci.com, Adler-wft.cz, Pezon & Michel – Gunki SK/CZ a časopisem Rybářství vyhlásíme soutěž pro malé rybáře o nejhezčí rybářskou povídku! Nejlepší odměníme věcnými cenami a tři nejlepší povídky budou dokonce otištěny v časopisu Rybářství!

text: Helena Dobešová

Cílem soutěže je sepsání povídky na téma Můj nejlepší rybářský zážitek.

Autoři, kteří se umístí na prvních třech místech, získají pruty nebo navijáky značky WFT, rybářské tričko od společnosti sumci.com, kšiltovku Gunki a předplatné časopisu Rybářství na 12 měsíců. Povídky (včetně fotografií a jmen autorů) budou redakčně upraveny a zveřejněny v časopisu Rybářství.

Zvláštní odměna: menšími rybářskými dárky v podobě gum a nástrah od firmy Gunki budou odměněni autoři příběhů, které budou neobvyklé, výjimečné nebo něčím extra zajímavé či zábavné.

foto: facebook Heleny Dobešové

Pro koho je soutěž určena: děti od 6 do 15 let

Kdy soutěž trvá: od 10. 11. – 15. 12. 2022

Co musím poslat a kam: příběh musí být odeslán ve formátu PDF na email: rybarskepribehy@gmail.com, a to nejpozději do 15. 12. 2022. Rozsah příběhu by měl být mezi 600 a 900 slovy (odpovídá cca 1,5 strany A4). Podmínkou soutěže je zaslání alespoň jedné a maximálně tří rybářských fotek malého spisovatele společně s příběhem (fotky nemusí být nutně v souladu s obsahem příběhu, hlavní je, že budou z rybářského prostředí).

Posláním příběhu a fotek na zmíněný e-mail automaticky souhlasíte, že vaše příběhy a fotky budou v případě výhry uveřejněné v časopisu Rybářství.

Za tým sumci.com, Adler Dobruška, Gunki SK/CZ a Rybářství vám předem děkujeme!