Psal se rok 2010, když český inženýr Kvido Štěpánek přišel se skvělým nápadem, jak definitivně vyřešit těžkou práci na zahradě a okolo domu. Vložil do osy zahradního kolečka elektromotor s převodovkou a bylo vymalováno!

text: komerční prezentace

Tomu samozřejmě předcházely roky vývoje a tvrdé práce inženýrů v jeho továrně Isolit-Bravo v Jablonném nad Orlicí. Tehdy vzniklo legendární elektrické kolečko – Motúčko – které nemá konkurenci.

Po dvanácti letech vývoje a výroby jsme zhotovili a prodali do celého světa více než 40 000 ks Motúček různých modifikací.

kolečko
foto: Motúčko team

Naše kvalita se opírá o českou tradici. Motúčko je poctivé a fortelné, jednoduše řešené pro každodenní otloukání při práci. Motúčka vyrábíme v naší továrně v Jablonném nad Orlicí a z 95 % jsou všechny komponenty vytvářeny přímo u nás. Nakupujeme skutečně jen takové dílce, jako jsou např. akumulátor (japonský) a některé šroubky.

Motúčka máme rozdělená do kategorií podle ovládání pojezdu, výkonu motoru a využití. Se základním motorem garantujeme vyjet kopec se svahem 45° se zátěží 180 kg. Silnější motory jsou do těžkých a profesionálních provozů, pro modely na 400 kg nebo i 1 tunu. Zaručujeme, že planetová převodovka zajistí vyšší krouticí moment, než budete kdykoliv potřebovat.

Motúčko team
foto: Motúčko team

Motúčko je prostě nezmar a věřte, že když ručíme za nosnost 180 kg, uveze zcela určitě i 250 kilo!

Při výběru vašeho elektrického kolečka se nenechte zmást čínskými napodobeninami, které se bohužel dostaly na český trh. Stále častěji se na nás obrací napálení lidé, co mají dělat, že si koupili nějakého „číňana“ a nefunguje. Bohužel, jediná cesta je poradit se před nákupem.

kolečko
foto: Motúčko team

Navštivte náš web/e-shop: www.motucko.cz, případně nás kdykoliv kontaktujte.

Anebo navštivte náš showroom, kde vám všechno ukážeme, poradíme a budete si moci model, který bude ten pravý pro váš užitek, vyzkoušet.

Zahrádkáři, farmáři, koňáci i jiní chovatelé, přejeme vám krásné jaro a méně námahy u vašich koníčků!