„Kapraři pro Patricii“ je charitativní kaprařský závod dvojic na pomoc malé Patricii. Závod trvá 74 hodin a koná se na revíru Kastlův rybník (Vstiš, Plzeň-jih). Uspořádat závody a pomoci tím někomu, kdo to opravdu potřebuje, byl nápad Radka Zacha, rybáře s velkým srdcem.

text: Jaroslava Nassová

Radek Zach poznal maminku malé Patricie díky své přítelkyni. Když se dostaly do tíživé situace, protože je tatínek malé holčičky opustil, rozhodl se Radek pomoci.

foto: archiv Jaroslavy Nassové

Proč nespojit náš krásný rybářský koníček s akcí, která dává smysl, a která pomůže někomu, kdo neměl v životě štěstí? Malá Patricie štěstí bohužel opravdu neměla. Po přidušení, kdy museli malou princeznu oživovat, došlo k poškození mozku (DMO, dětská mozková obrna). Díky tomuto vážnému zásahu je dodnes 4,5letá Patricie vyživována pomocí sondy do břišní dutiny.

foto: archiv Jaroslavy Nassové

Závod se koná 28. až 31. října 2021. Startovné pro dvojici je 5000 Kč. Dvě třetiny vybraných peněz jdou přímo Patricii, jedna třetina jsou náklady na závod. Tímto zveme všechny rybáře, kteří mají čas a chuť pomoci. Máme ještě volná místa a rádi vás přivítáme mezi sebe.

Jakékoliv dotazy k závodu směřujte na tel. 777 277 533 nebo na email: tcfbaits@centrum.cz