Pamatujete, když jste se jako malí těšili na čokoládu z adventního kalendáře? Letos se můžete vrátit do dětských let! Každý den vám přineseme soutěž o hodnotnou cenu. Z vítězů pak vylosujeme výherce, který 24. 12. získá celosvazovou povolenku na příští rok.

Advent. Čas klidu, pohody a lásky. V dnešní době možná i stresu z nákupu dárků. My pro vás však dárky už máme! A dokonce na každý adventní den jeden.

Na Štědrý den vylosujeme z předchozích výherců jednoho, který od nás získá celosvazovou povolenku na příští rok, kterou do soutěže věnoval Český rybářský svaz.

Dnes hrajeme o roční předplatné časopisu Rybářství.

Pravidla soutěže:

 1. Do komentářů napište vaši odpověď.
 2. Každý má jen jeden pokus.
 3. Odpovědi uvedené na Facebooku se do soutěže nepočítají.
 4. Vítěze vylosujeme zítra 24. 12. a jeho jméno uveřejníme zde v článku.

Soutěžní otázka:

Dnes máme poslední den, kdy si můžete v naší adventní soutěži zahrát aktivně. Proto už nebudeme pokládat žádné otázky. Budeme losovat ze všech odpovědí. Zajímalo by nás, která rubrika se vám v časopise Rybářství nejvíce líbí a co vám v našem časopise chybí.

Hodně štěstí.

Vítězem se stává Mirek Vrbka! Gratulujeme!

Komentáře (32)

 1. Nejradeji mam rubriku List z archivu, kterou tak nejak s tatkou nostalgicky procitame. Vylozene mi v casopisu Rybarstvi nic nechybi, Spise me vsak vice zajimaji temata kolem ceskych vod, mozna bych tyto temata trochu rozsiril… 🙂

  • Váš časopis je velmi zajímavý čteme ho celá rodina.Ja mám nejraději rubriky ze severského rybaření,pak články o chytání velkých kaprů, soutěže např. Nejnejnej..No prostě ho přečtu celý.Mozna byste mohli dát víc prostoru čtenářům a jejich nazorūm a fotografiím…..
   Přeji Vám krásné Vánoce a hodně čtenářů.

   • Dobře zvládnutý a obsahově pojaty časopis, kde si každý najde svoje!
    Jinak veselé Vánoce a hodně štěstí a úspěchu v novém roce 2020!

  • Nejlepší jsou články s Michalem Kučerou a Milanem Tichlerem. Ale celý časopis je supr a určitě jeden z nejlepších co se vydává v Česku

 2. Dalimila Kokešová Odpovědět

  Už jsem si zvykla že mám za manžela chlapa, který u vody stráví pomalu víc času než se mnou. Ale, i tak to má výhodu, nechodí s prázdnou. A i s časopisem rybářství. Jsem hodně čtivá, takže jsem i i tento časopis oblíbila. A kterou z rubrik mám nejraději? Těžko říct, celý časopis je velmi zajímavý. Tak snad jen namátkou List z archívu. Přeji vám hodně úspěchů v Novém roce, hodně čtenářů a tím i spokojených rybářů.

 3. Líbí se mi Dopisy z vězení a Rybám na stopě a vůbec všechny cestopisné články- ty se totiž nesnaží nic prodat. Články od “testovacích” rybářů/kaprařů co někam nasypou kila krmeni, pak se tři dny nic neděje a pak mají “úžasné jízdy” a všechno od jedné Nej značky jsou nudné protože jsou pořad stejné.

 4. Nejvíce se mi líbí články od p. Hofmana. Jsem taky tak trochu retro manijak a naprosto s ním žiji. Články, které moc nemusím se zabývají kaprařskou tématikou, resp. několika denní výlety na jezera či soukromé vody. Nevím jestli je to teď modní hit, protože nejen Rybářství je „přeplněno“ těmito články.

 5. Nejvíc se mi líbí „Kam na ryby“ a zajímal by mě lov dravců přívlačí na českých vodách, lokality, tipy a triky 😉 Případně testované nástrahy a výsledky na ně dosažené 🙂 Jinak děkuji za soutěž a přeji krásné Vánoce. Petrův zdar, Jakub

 6. Nazdar redakce,
  Když se mi dostane časopis pod ruku prelouskam ho cely jak doma v obýváku tak ho beru i dětem na ryby.
  Ty si v něm hlavně prohlížeji fotky ryb.
  Kdybych vyhrál, daroval bych výhru jim, pod stromeček 🎄.

  • Nejvíce se mi líbí „Kam na ryby“, pak i testované nástrahy a výsledky. Ale vždy to přečtu celé… Díky!

  • Rybám na stopě a kam na ryby je nejlepší. Ale rádi si přečteme časopis vždy od začátku do konce a nevynecháme nic

 7. Nejvíc se mi líbí Kam na ryby a Rybám na stopě . Chybí mi častější a rozšířenější články o nových technikách lovu – ne však komerčního zaměření.

 8. Rybám na stopě..
  Mně by se líbilo víc informací od závodníků..
  Proč na řece volí určité krmení, sestavu, taktiku.. Proč na stojaté vodě zase jinou. Ať je to přívlač, plavaná, feeder nebo muška.
  Víc osobních zkušeností.. Třeba i seriálovou formou.
  Jinak váš časopis mě moc baví a léta jsem spokojeným čtenářem.
  Přeji veselé Vánoce a hodně úspěchů

 9. Líbí se mi rubrika Poznáváme. Dále nás zajímá rubrika Děti a mládež. Mám doma dva syny, oba jsou velcí rybáři. A bylo by fajn zařadit více soutěží :-).

 10. Mám rád „Kam na ryby“, vždy jsem rád čítával „Z vašich dopisů“ a „Příběhy ze života“, na můj vkus je v časopisu příliš reklam, ale chápu, že je to nutnost.

 11. Nejvíce se mi líbí sekce vaše úlovky a kam na ryby.
  Více prostoru bych věnoval problematice ohrožených druhů ryb a také bych dal více prostoru obrázkům úlovků čtenářů.

Napsat komentář