Ani koronaviru se nepodařilo oddálit začátek pstruhové sezony a Rybářství vám pomůže se na tenhle první milník sezony dobře připravit. Ale blíží se už i zahájení lovu dravců a zejména lovci sumců najdou v dubnovém čísle nejednu dobrou radu, jak být ve svém snažení úspěšnější. A co vlastně přinese centrální informační systém ČRS?

Text: Ondřej Cupal, foto: autor

Přijměte prosím pozvání do mého obývacího pokoje. Nebo alespoň do jeho rohu před knihovnu. Jde samozřejmě o opatření z důvodu karantény…

Ještě pořád můžeme k vodě! Je to jedno z mála potěšení, které smíme provozovat. Tak toho využijme, jak jen to půjde. Brzy skončí hájení na pstruhových vodách a na lov na těchto vodách vás naladí Josef Jehlička a Milan Tychler.

O celkové problematice na pstruhových vodách napsal další článek profesor Tomáš Randák, o informace týkající se potravní aktivity sumců se ve svém seriálu podělí doktor Lukáš Vejřík. Jaké změny přinese připravující se centrální informační systém? Co se v praxi změní? A jak si vedla Kateřina Švagrová v Bolívii při lovu zlatého dorada?

Více o dubnovém čísle najdete zde, pokud byste si ho chtěli objednat, můžete tak udělat pod tímto odkazem. Předplatné pro sebe nebo svého blízkého pak pohodlně vyřídíte zde.