Není to tak dlouho, co byl organizaci MO Kladruby ukraden majetek v hodnotě cca 100 tisíc korun. Po vytvoření transparentního účtu se strhla neuvěřitelná vlna solidarity, kterou nikdo nečekal.

Dopis z MO Kladruby:

Vážení přátelé, kamarádi a známí,

dovolte nám jako zástupcům handicapovaných rybářů ČRS MO Kladruby, Vám z plného srdce poděkovat za Vaši podporu, kterou jste nám svou finanční pomocí poskytli na náš transparentní účet u ČS.

Věřte, že jsme tak silnou solidaritu ani ve skrytu duše neočekávali a jsme Vám za ni neskonale vděční!

V současné době jsme od lidí a organizací, kteří nám pomohli s vypořádáním zcizeného vybavení, obdrželi na náš transparentní účet více jak 180 000 Kč. Věřte, že s prostředky naložíme co nejhospodárněji a veškeré použijeme na vybavení a rozvoj naší organizace. V nejbližší době začneme nakupovat nezbytné věci pro naši činnost a Vy můžete na tomto účtu sledovat, jak je s prostředky nakládáno.

Dovolte, abychom Vás pozvali na naši první akci v roce 2020, kterou je únorová výstava For Fishing, kde Vás na našem stánku rádi osobně uvidíme, a kde se můžete blíže seznámit s naší činností v letošním roce. Z darů, které jsme od některých z Vás obdrželi, se těšte na bohaté ceny, které po zakoupení některého z našich produktů můžete na výstavě vyhrát!

Přijměte ještě jednou obrovské díky, přejeme mnoho zdaru a a zdraví do nového roku a jsme s úctou a pozdravem

Petrův zdar!

Tomáš Kučera a Jan Porhansl 
Předseda a hospodář ČRS MO Kladruby

Napsat komentář