U vody rybář občas narazí na něco, nad čím může jenom nevěřícně pozvednout obočí. Proč by například někdo dával uloveného cejnka do igelitového pytle a nechal ho viset na stromě?

Text: David Štrunc, foto: Facebook.com

To se asi nikdy nedozvíme. Je možné, že se jednalo o pytláka, kterého někdo vyrušil a on tam při úprku cejnka zapomněl.

Mohlo se taky jednat o běžného rybáře, který na úlovek zapoměl a při balení věcí a odchodu od vody se koukal jen pod nohy a tak si pytle nevšiml.

Existuje bohužel i možnost, že se jedná o vtípek nějakého chorého mozku, který si myslel, že tím kolemjdoucí pobaví. Pokud to tak opravdu je, jeho plán se rozhodně nesetkal s úspěchem!

Sám autor příspěvku na Facebooku napsal:

No to si snad už dělá někdo p**el!!! Ryba je stejně jako TY, cos to tam strčil, živý tvor a zaslouží si nějakou důstojnost, kór od rybáře!!! 🤬🤬🤬Letovický rybník dneska ráno. 😤Nemluvě o té hromadě odpadků, co muž do toho pytle, místo ryby (která už doufám byla aspoň mrtvá, když ji strkal do pytle a vešel na strom!!), okolo rybníka posbíral! 😡😡😡Edit pro zastánce… Na rybníku je zákaz lovu na živou i mrtvou rybu či její části, takže ne, opravdu ji tam neměl co kdo zapomenout jako nástrahu a o to je to horší 😛… A určitě šel někdo kolem rybníka na procházku, viděl mrtvou rybu, vytáhl z kapsy odpadkový pytel, sebral ji, pověsil na strom, aby se mrknul, jestli tam neleží ještě další, a pak ji tam omylem zapomněl.. běžně se mi to stává (y)