Máte doma mladého rybáře nebo jste sami rybáři a ještě vám nebylo 15 let? Časopis Rybářství pro vás přichystal akci tří časopisů zdarma.

text: Ondřej Cupal, foto: autor

Redakce časopisu se snaží zvýšit povědomí o nejstarším rybářském časopisu v České republice. Proto připravila tuto akci. Věříme, že si děti časopis osahají a zjistí, jestli by je bavilo dostávat ho do schránky každý měsíc. Během těchto tří měsíců bude formou složenky nabídnuto roční předplatné.

Na toto předplatné nabízíme dětem pro první rok výraznou slevu 50 %! Vyjde tak na 420 Kč.

Co musíte udělat, abyste svým dětem předplatné zařídili? Máte hned několik možností. Buďto si o předplatné napište na predplatne@rybar-sro.cz. V e-mailu je potřeba uvést jméno dítěte, adresu, kam bude časopis přicházet, váš telefon a vaši e-mailovou adresu. Nezapomeňte také uvést, že využíváte aktuální akci tři výtisky zdarma pro děti do 15 let.

Další možností je vyplnit předplatné na internetových stránkách irybarstvi.cz, v sekci předplatné. U kolonky období vyberte možnost Dětské předplatné roční a do poznámky (úplně dole) napište větu: Využívám aktuální akci tři výtisky zdarma pro děti do 15 let.

Předplatné si můžete zařídit také na telefonu 778 002 240.

Těšíme se na nové mladé čtenáře časopisu Rybářství!